Czekamy na Twoją wiadomość.


Witaj na stronach informacyjnych spółki Rawlplug SA. Jeśli interesują Cię produkty i usługi marki Rawlplug, przejdź na stronę www.rawlplug.com

26/2020 - Rejestracja spółki zależnej Rawlplug Vietnam Company Limited na terenie Wietnamu

W nawiązaniu do raportu bieżącego nr 2/2020 z 15.01.2020 r. Zarząd Rawlplug S.A. informuje, że w dniu dzisiejszym, tj. 9.10.2020 r. doszło do rejestracji w rejestrze przedsiębiorstw prowadzonym przez Departament Planowania i Inwestycji Prowincji Binh Duong spółki zależnej pod firmą Rawlplug Vietnam Company Limited („Spółka") z siedzibą w Lai Uyen (Socjalistyczna Republika Wietnamu). Kapitał zakładowy Spółki wynosi 100 tys. USD i w 100% objęty został przez Rawlplug S.A.

Spółka będzie prowadziła działalność produkcyjną polegającą na produkcji wyrobów budowlano-montażowych z oferty Rawlplug.

Utworzenie Spółki wpisuje się w główne założenia strategii Grupy RAWLPLUG w zakresie wzmocnienia pozycji jej spółek zagranicznych i prowadzenia działań mających na celu wejście na nowe rynki, koncentrując się również na rynkach pozaeuropejskich. Grupa RAWLPLUG rozwija obecnie swoje aktywności na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Australii, Azji oraz Afryki.