Czekamy na Twoją wiadomość.


Witaj na stronach informacyjnych spółki Rawlplug SA. Jeśli interesują Cię produkty i usługi marki Rawlplug, przejdź na stronę www.rawlplug.com

Raport zrównoważonego rozwoju

Raport zrównoważonego rozwoju

 

Realizacja działań z zakresu Zrównoważonego Rozwoju to nasz cel strategiczny - wszystko co robimy wpływa na realizację tej strategii, a każdy z naszych krótko i długoterminowych celów jest jej integralnym elementem. Realizując strategię wspieramy ludzi, środowisko naturalne i zysk naszej firmy. Zależy nam, aby idea zrównoważonego rozwoju była w Rawlplug rzeczywistością.

 

Nasze zaangażowanie w rozwój naszego przedsiębiorstwa w sposób zrównoważony wynika z przekonania, że tylko odpowiedzialne działania zagwarantują firmie trwałą przyszłość. Chcemy się tym dzielić z naszymi parterami biznesowymi, klientami, pracownikami i dlatego przygotowaliśmy raport podsumowujący nasze działania z zakresu realizacji strategii Zrównoważonego Rozwoju w 2019 roku.

 

Celem raportu jest przedstawienie wszystkich aspektów działalności Rawlplug w odniesieniu do idei zrównoważonego rozwoju. Pokazanie jak wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa wpływają i pomagają w realizacji strategii Zrównoważonego Rozwoju, zarówno wewnątrz naszej firmy, jak i wszędzie tam, gdzie funkcjonują nasze zakłady. Zebraliśmy w jednym dokumencie informacje o tym jak wspieramy lokalne społeczności, pośród i dla których działamy, jak promujemy dbałość o środowisko naturalne oraz jak wymagamy od partnerów biznesowych kierowania się zasadami etyki zebranymi w Kodeksie Etyki Rawlplug. Ponadto, poświęcamy także uwagę ogromnej wartości, jaką stanowią dla nas pracownicy oraz działania związane z podnoszeniem komfortu ich pracy, rozwojem osobistym i zawodowym.

 

Raport zrównoważonego rozwoju