Czekamy na Twoją wiadomość.


Witaj na stronach informacyjnych spółki Rawlplug SA. Jeśli interesują Cię produkty i usługi marki Rawlplug, przejdź na stronę www.rawlplug.com

Nasze marki

Pod marką Rawlplug® oferujemy profesjonalne produkty z zakresu zamoco­wań ciężkich, takie jak kotwy mechaniczne i mocowania chemiczne, innowacyjne zamocowa­nia lekkie oraz gwintowane elementy złączne. Marka Rawlplug® to także elektronarzędzia i akcesoria do elektronarzędzi oraz systemy technik wstrzeliwanych. Rawlplug® to niekwestionowany lider na brytyjskim rynku zamocowań.


www.rawlplug.co.uk

Oferta Koelner® to produkty znane, sprawdzone i docenione przez fachowców, zawiera zamocowania izolacji fasadowych i dachowych, łączniki samowiercące oraz systemy połączeń lekkich konstrukcji przemysłowych.

Koelner®  to lider w zakresie technik zamocowań w Polsce i na rynkach Europy Wschodniej.


www.koelnerpolska.plModeco Group łączy w sobie trzy marki: Modeco Expert - narzędzia i elektronarzędzia dla wymagającego majsterkowicza oraz małych zakładów rzemieślniczych. Modeco Home - narzędzia ręczne do użytkowania w gospodarstwie domowym. Modeco Garden - narzędzia ręczne i akcesoria do pielęgnacji ogrodów oraz terenów zielonych.

www.modeco.pl