Czekamy na Twoją wiadomość.


Witaj na stronach informacyjnych spółki Rawlplug SA. Jeśli interesują Cię produkty i usługi marki Rawlplug, przejdź na stronę www.rawlplug.com

Misja i wizja

misja.jpg

 

Naszą misją jest dostarczanie klientom produktów o najwyższej jakości oraz konsekwentne wdrażanie innowacji zarówno produktowych jak i procesowych. 

Od wielu lat budujemy swoje portfolio produktowe w oparciu o wyroby ze średniego i wysokiego segmentu, zaspokajając tym samym potrzeby wymagających klientów i profesjonalistów szukających nowych, niezawodnych i trwałych rozwiązań.

 

wizja.jpg

 

Budując silną, międzynarodową korporację chcemy stale wzmacniać swoją pozycję rynkową i umacniać wizerunek naszej firmy, sprawić aby nasze produkty były najchętniej wybierane przez konsumentów. Obecnie Rawlplug działa głównie na rynkach europejskich, a najważniejszym rynkiem pozaeuropejskim jest Bliski Wschód. Wierzymy, że ekspansja geograficzna na nowe, ekonomicznie perspektywiczne rynki, przy jednoczesnej restrykcyjnej polityce kosztowej oraz poprawianie parametrów technicznych naszych produktów, zapewnią nam niezachwianą pozycję lidera sprzedaży w poszczególnych segmentach.

 

wartości.jpg

 

 

Wartości jakimi kierujemy się jako firma odzwierciedlają nasz sposób myślenia i determinują nasze wszystkie działania.

Zaangażowanie
Współpraca
Profesjonalizm
Skuteczność
Zorientowanie na klienta